top of page

LASEROVÉ PROJEKTORY

Aktualizováno: 19. 6.

Chytré laserové projektory 4K s ultra krátkou projekční vzdáleností

Tyto stylové projektory s velmi krátkou projekční vzdáleností, které jsou součástí řady CinemaX, poskytují nezapomenutelný obraz v kvalitě 4K v kvalitě digitálního kina v pohodlí domova. Laserová technologie poskytuje přesnou a věrnou reprodukci barev s rozsáhlým pokrytím DCI-P3 - ideální pro obnovení domácího zážitku z velké obrazovky.


Díky nejnovější technologii a funkcím se CinemaX P2 můžou pochlubit HDR kompatibilitou, HLG přes USB, sofistikovaným zpracováním rámcové interpolace PureMotion, které eliminují rozmazání pohybu nebo chvění obrazu, hlasové ovládání, streamovací aplikace a vestavěný přehrávač médií.


Projektory Optoma mohou zobrazovat skutečný 3D obsah z téměř jakéhokoli zdroje 3D, včetně 3D přehrávačů Blu-ray, 3D vysílání a herních konzolí nejnovější generace.


Užijte si hlubší, plnější a vynikající basový výkon z integrovaného zvukového panelu s technologií Dolby Digital 2.0. Tyto kompaktní projektory, navržené s odvětrávaným krytem a precizně navrženými porty, dokáží rozšířit zvukové vlny s nízkou frekvencí a můžou dokonce poskytovat 360° všesměrový zvuk. Vhodný pro jakékoli domácí prostředí a ideální pro filmy.

33 zobrazení
Příspěvek: Blog2_Post

Rádi vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího řešení.

+420 737 485 398

Děkujeme za odeslání!

Příspěvek: Contact
bottom of page