top of page
Office_05.jpg

Interaktivní dotykové displeje

Objevte řadu Creative Touch - určenou pro práci v jakémkoli vzdělávacím nebo firemním prostředí.

Prémiové interaktivní displeje poskytují vynikající funkce pro jakoukoli učebnu nebo obchodní prostor.
Softwarové nástroje pro bezdrátovou spolupráci jsou předinstalovány, aby umožňovaly bezproblémovou interaktivitu z různých zařízení. 
Plánování zasedacích místností je zjednodušeno pomocí přiloženého widgetu a aplikace pro schůzky, která se spáruje s vaším kalendářem.

School_04.jpg

Školství

Interaktivní displeje Optoma poskytují prvotřídní učení v jakékoli třídě, takže učitelé a studenti mohou okamžitě snadno sdílet nápady na velké obrazovce.

Office_04_edited.jpg

Firmy

Pohlcující technologie pro zasedací místnosti, sály, recepce, nebo obchodní prostory. Skvělé možnosti pro vytváření, spolupráci a inspiraci.

Parametry, které vás zaujmou

Rozlišení

 • UHD 4K: 3840 x 2160 Pixel

Doba odezvy

 • 8 ms

Tvrdost povrchu

 • 7H

Sklo

 • tvrzené

 • antireflexní

 • odolné otiskům prstů

Dotykové body

 • 10 bodů psaní

 • 20 bodů dotek

Operační systém

 • Android 8.0

Životnost

 • 50 000 hodin

K dispozici ve velikostech 65", 75" a 86", s antireflexním sklem, filtrem modrého světla a širokým pozorovacím úhlem, snižují namáhání očí.

screensizes_2.png
School_04.jpg

Školství

Vysoké, střední, základní a mateřské školy

Přínos pro učitele i žáky

Již žádné nudné vzdělávání, moderní technologie vzbudí pozornost.

Všechny vaše potřeby interakce a spolupráce

Nechte rozvíjet kreativitu studentů snadnou spoluprací z jejich osobních zařízení na obrazovce, pro bezproblémové sdílení nápadů.
Díky našim snadno použitelným interaktivním displejům jsou lekce zábavnější a mohou být dokonce připojeny k prakticky jakékoli webové kameře, kde lze lekce vzdáleně hostovat.

Zvýšit pozornost a snížit únavu

Zlepšete náladu a pohodu studentů. Naše interaktivní displeje jsou vybaveny filtrem slabého modrého světla - certifikovaným TÜV Rheinland. To potvrzuje, že IFPD Optoma neprodukují žádné nebezpečné UV světlo a emitují minimální modré světlo (což může způsobit únavu očí a únavu).

Aplikace pro učebnu

Předinstalované aplikace zahrnují sadu Office Suite, která umožňuje uživatelům otevírat a upravovat všechny dokumenty Microsoft Office, sdílení obrazovky TapCast Pro a mnoho dalšího...

Dokumenty v cloudu

Cloud Drive umožňuje uživatelům ukládat dokumenty do cloudu prostřednictvím Disku Google nebo OneDrive. To umožňuje kdykoli přístup k důležitým poznámkám a obsahu lekce.

Zapojte celou třídu

Přineste do tříd nadšení a angažovanost a okamžitě sbírejte cennou zpětnou vazbu. Jednoduše zapojte do výuky všechny pomocí jejich elektroniky. Chytré telefony můžou fungovat také jako bezdrátová kamera.

Výjimečné možnosti spolehlivosti a záruky

Navržen tak, aby byl odolný a spolehlivý, široký pozorovací úhel s antireflexním sklem zajišťuje viditelnost za denního světla pro každého ve třídě. K dispozici jsou výjimečné možnosti záruky - rychlá výměna v případě poruchy.

Office_04.jpg

Firmy

Kanceláře, recepce, obchodní prostory

Zaujměte klienty i zaměstnance

Zapojte do interaktivních prezentací každého v blízkém okolí. Bude je to bavit!

Interaktivní tabule v obchodním prostředí

Každý může současně psát, přidávat poznámky a sdílet soubory na našich snadno použitelných kreativních dotykových interaktivních displejích. Navíc k monitoru připojte prakticky jakoukoli webovou kameru, abyste měli efektivní schůzku, i když je vyžadována vzdálená práce.

Povyšte své prezentace

Rozlišení Ultra HD 4K přináší čtyřikrát více detailů než rozlišení Full HD a přináší ostřejší, realističtější obraz a bohatší barvy.

Bezproblémové sdílení obsahu

Sdílení obrazovky z mobilních zařízení prostřednictvím aplikací pro bezdrátové sdílení iMirror a Optoma TapCast Pro pro snadnou spolupráci vašeho vlastního zařízení.

Dokumenty v cloudu

Cloud Drive umožňuje uživatelům ukládat dokumenty do cloudu prostřednictvím Disku Google nebo OneDrive. To umožňuje kdykoli přístup k důležitým poznámkám a obsahu.

Poutavější schůzky

Přineste do tříd nadšení a angažovanost a okamžitě sbírejte cennou zpětnou vazbu. Chytré telefony můžou fungovat také jako bezdrátová kamera pro detailní živé prezentace.

Aplikace pro zasedací místnost

Předinstalované aplikace zahrnují sadu Office Suite, která uživatelům umožňuje otevírat a upravovat všechny dokumenty Microsoft Office. Dostupné aplikace zahrnují GoToMeeting, Firefox, Evernote a mnoho dalších.

Kontaktujte nás

VisuTech Expert s.r.o.

Střítež u Českého Těšína 83, 739 59

+420 737 485 398

 • Facebook
 • Instagram

Děkujeme za odeslání, brzy se Vám ozveme.

bottom of page