Zvuk umocňuje celkový zážitek

Dokonalé ozvučení znásobí divákovi zážitek jakékoliv události.

Proto již léta spolupracujeme s JBL - top značkou v ozvučovací technice. Nabízíme poradenství, návrh technologie, možnost odzkoušení, montáž i servis.

 
JBL_Install_2.jpg

Ozvučíme vaši kancelář, učebnu, kino i koncertní sál

Už žádné kompromisy. Skvělý zvuk systémů JBL je obrovským přínosem nejen pro posluchače, ale dostupné ceny a jednoduché ovládání si oblíbí hlavně majitelé. Mnoho užitečných vlastností vytváří náskok před konkurencí.

Dostatečný výkon pro každou aplikaci

Barevně vše sladíme s interiérem

Na míru dodáme celý systém

Namontujeme, propojíme, zaškolíme...

 
AKG_TecAwards_WINNERS.jpg

AKG

Sluchátka / Headsety / Mikrofony

 

Poslouchejte, komentujte, zpívejte

Sluchátka

Sluchátka, kterým důvěřují studioví inženýři, hudebníci i DJs, jsou pečlivě vyrobena tak, aby poskytovala co nejpřesnější zvuk, jaký profesionálové požadují.

Headsety

V terénu nebo u kormidla jsou profesionální náhlavní soupravy AKG prvotřídní volbou pro interkom, nahrávání, produkci videa, konference, VOIP, asistenční poslech a školy.

IN-EAR monitory

Bezdrátové monitorovací systémy do ucha jsou ideální pro hudebníky, zpěváky a přednášející, jsou vrcholem v kvalitě, spolehlivosti a výkonu.

Mikrofony

Vyberte si z velké nabídky skvěle znějících mikrofonů AKG, které jsou ideální na konference i na pódium. Perfektní volba, kdykoli je vyžadován spolehlivý vysoce kvalitní zvuk.